تسلیت درگذشت دکتر مسعود حیدری

دکتر حیدری، با مذاکرات تجاری کلان از سال‌های دور و هم تربیت شاگردان بزرگی در این راه، بر روی بهبود کیفیت زندگی ایرانیان تاثیر داشته است.

اگرچه در مجموع بیشتر از چند ساعت – آن هم اکثرا بصورت غیرحضوری – پای صحبت و کلاس درس دکتر حیدری ننشسته‌ام، فکر می‌کنم امید و عشق به زندگی و ایران، از مولفه‌های شخصیتی پر رنگ ایشان بوده است. نکته‌ای که شاگردان قدیمی ایشان همگی به آن اشاره دارند (+).

شاید همین عشق به ایران بود که باعث شد تا آخرین سالهای زندگی همچنان دغدغه کشورمان را داشته و در صحنه حاضر باشند.

درگذشت پدر علم مذاکره ایران را به دوستان و خانواده ایشان تسلیت می‌گویم. امیدوارم ما شاگردان آن بزرگوار بتوانیم، همچنان که می‌خواستند، در راه پیشرفت کشور قدمی برداریم.

روحشان شاد و یادشان گرامی.

دکتر مسعود حیدری

پی‌نوشت. تصویر تمبر بزرگداشت و تقدیر از زحمات دکتر حیدری که در سمینار سال ۹۳ گروه متمم (پیامها در مذاکره) رونمایی شد (+).

1 Comment

  1. روحشون شاد. این روزها از این افراد کمتر می بینم. همه درگیر ترفند و تکنیک هستند و کمتر کسی مثل ایشون از منش مذاکره کننده حرف می زنه. ایشون قبل از تکنیک و ترفند و امتیازگیری، راه و رسم انسان بودن رو یاد می دادند.
    تو یکی از مصاحبه هایی که با محمدرضا شعبانعلی داشتند، درباره عشق به همسرشون صحبت می کردند که هنوز هم بعد از این سالها بعد از مذاکرات خودشون اولین نفر به همسرشون زنگ می زنن و گزارش جلسه رو میدن. قبل از اینکه حرصانه بدنبال رازهای موفقیت ایشون باشم، بیشتر سبک زندگی و منش ایشون برام مهم بود.
    یادمه تو یک دوتا کلاس مذاکره شرکت کردم و مدرس از همون لحظه اول طوری رقیب رو ترسیم می کرد که انگار قراره وارد میدان جنگ بشیم. اما پروفسور حیدری می گفتند، اگر جایی می دونی بیش از حد قویتر از فرد مقابل هستی و قدرت چانه زنی بالایی داری، وسوسه نشو که نابودش کنی.
    به هر حال ایشون قبل از هر چیز یک معلم اخلاق بودند…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *